O nas

O biurze wycieczkowym Sun Klub

Nasze biuro podróży Sun Klub zostało założone w 2005 roku przez Katarzynę i Pawła Wroteckich. Od tego czasu nieustannie działamy na rynku, aktywnie pomagając swoim Klientom w spełnieniu marzeń o wyjątkowym, bezpiecznym i komfortowym urlopie spędzonym w niezwykłym miejscu. 

W naszym katalogu posiadamy szeroki wybór wycieczek. Nieważne, czy wolisz zwiedzanie miasta z wykwalifikowanym pilotem, poznawanie jego zakamarków na własną rękę, czy może spokojny relaks na plaży  – u nas z pewnością wybierzesz idealną dla Ciebie formę wypoczynku.

Współpracujemy ze sprawdzonymi organizatorami z Niemiec i Polski – jest ich łącznie 80. Sprzedajemy również bilety lotnicze i autokarowe oraz ubezpieczenia turystyczne.

Do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie, budując z nim trwałą relację opartą na wzajemnym zaufaniu i doradzając mu w znalezieniu oferty najlepiej odpowiadającej jego preferencjom. Gwarantujemy stałą możliwość komunikacji z naszym biurem w każdym momencie podróży (także przed wyjazdem i po powrocie z urlopu).

Możemy pochwalić się takimi osiągnięciami, jak przynależność do Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Agentów Turystycznych.

Główna siedziba naszego biura wycieczkowego znajduje się w Gorzowie Wielkopolskim, na terenie województwa lubuskiego. Jesteśmy także w Zielonej Górze. Skorzystać z naszych usług mogą mieszkańcy takich miejscowości, jak: Choszczno, Gryfino, Krosno Odrzańskie, Międzyrzecz, Myślibórz, Nowy Tomyśl, Pyrzyce, Słubice, bądź Strzelce Krajeńskie.

Zapraszamy do kontaktu.